لطفا هرگونه سوالی در خصوص مسائل بورس و سهام و نماد غگل دارید با واحد امور سهام - آقای فراهانی (02188891978) داخلی 335 - تماس حاصل فرمایید. همچنین از شماره همراه (۰۹۰۳۳۷۵۶۹۲۴) صرفا جهت ارسال مستندات، عکس و مکاتبات و اعلام شماره حساب جهت دریافت سود سهام  استفاده نمائید.

 
جستجو
مشاهده محصولات مشتقات نشاسته

مشتقات نشاسته

3 اقلام در گرید 4 اقلام در گرید لیست

سولویتوز

سولویتوز نام یک ترکیب نشاسته است که دارای بار کاتیونی و محلول در آب سرد است.

نشاسته اکسید

نشاسته اکسید نشاسته اصلاح شده است که نسبت به نشاسته خام دارای خواص جدیدی می باشد

نشاسته پری ژلاتینه صنعتی

نشاسته پری ژلاتینه نشاسته از اصلاح نشاسته های ذرت و سیب زمینی تولید شده که با داشتن خصوصیاتی همچون انحلال پذیری در آب سرد و توانایی بالا در جذب آب در طیف وسیعی از محصولات غذایی و صنعتی استفاده می گردد.

نشاسته حفاری قرمز و سبز

در صنعت حفاری چاه نفت، از مواد مختلفی استفاده می شود تا بتوان استحکام چاه ها را تا حد ممکن بالا برد و از ریزش آن جلوگیری کرد

نشاسته صنعتی

نشاسته صنعتی ذرت از محصولات اصلی کارخانه گلوکوزان است که در مقایسه با سایر نشاسته ها دارای مقادیر بسیار کم چربی، فسفر و نمک بوده ، اسیدیته پایینی داشته و در مقابل حرارت مقاومتر است.

نشاسته کاتیونیک

نشاسته کاتیونیک نشاسته ای است که در طول زنجیره های پلیمری آن ترکیبات آمونیوم چهارتایی جایگزین هیدروکسیدها گردیده است. در صنعت تولید کاغذ این نشاسته با برقراری پیوند قوی با الیاف سلولزی حاوی بار منفی ،عمدتا باعث حفظ و نگهداری الیاف و رنگدانه ها روی کاغذ و همچنین باعث بهبود و استحکام در مقابل پارگی و پایداری در مقابل تا خوردن کاغذ می شوند. همچنین به عنوان امولسیفایر برای ضد آب کردن کاغذهای چسب زنی و آهار زنی و در تصفیه و پالایش سنگ معدن به عنوان عوامل انباشتگی و لخته کنندگی مورد استفاده قرار می گیرند. در صنایع نساجی برای آهارزنی و پرداخت پارچه نیز مورد استفاده قرار می گیرد.
-->