لطفا هرگونه سوالی در خصوص مسائل بورس و سهام و نماد غگل دارید با واحد امور سهام - آقای فراهانی (02188891978) داخلی 335 - تماس حاصل فرمایید. همچنین از شماره همراه (۰۹۰۳۳۷۵۶۹۲۴) صرفا جهت ارسال مستندات، عکس و مکاتبات و اعلام شماره حساب جهت دریافت سود سهام  استفاده نمائید.

 
جستجو

درباره ما

معرفی شرکت گلوکوزان

شرکت گلوکوزان (سهامی عام) ، به عنوان اولین تولیدکننده محصولات متنوع از ذرت در ایران از سال 1349 در شهر صنعتی البرز قزوین آغاز به کار نمود. در طول این دوران گلوکوزان همواره یکی از موفق ترین شرکتهای فعال در این رشته فعالیت با سابقه ای درخشان در سازمان بورس اوراق بهادار بوده است.

 

اعضا هیات مدیره به شرح جدول ذیل می باشند :

شرکت توسعه صنعتی غذایی زر: آرش سلطانی – رئیس هیئت مدیره

شرکت توسعه صنعت کیمیازر: منوچهر صوفی – عضو هیئت مدیره

شرکت صنعتی زرماکارون: رضا مشهدی زاده – عضو هیئت مدیره

شرکت گروه صنعتی پژوهشی فرهیختگان زرنام: حمیدرضا دلاوری – نائب رئیس هیئت مدیره

شرکت توسعه و مدیریت سرمایه صبا: مجتبی رحیمی – عضو هیئت مدیره

 

 مدیر عامل:

            دکتر محمد بهرو

 مدیر کارخانه:

              مهندس هاشم زهرایی

 

با توجه به وجود پرسنل مجرب که سرمایه های اصلی این شرکت می باشند ،پس از پروژه موفقیت آمیز تولید شربت فروکتوز، هم اکنون نیز با دوسال تلاش شبانه روزی کارگران،کارشناسان و مدیران شرکت موفق شدیم پروژه بزرگ توسعه آسیاب ذرت از 300 به 600 تن را به بهره برداری برسانیم. به دلیل ويژگي هاي خاص محصولات اين شركت كه بعنوان ماده اوليه‌اي براي مصرف در كارخانجات صنايع غذايي مي‌باشد ، اهميت اين شركت دوچندان شده است .

نشاسته توليد شده اين شركت جهت مصرف چسب در كارتن و كاغذ سازيها ، آهار نساجي‌ها ، نشاسته خوراكي در صنايع بيسكويت سازي ، صنايع لبني و...
فروکتوز و گلوكوز توليدي نيز جهت تولید انواع آب میوه، شيريني ، شكلات ، گز ، مرباجات و غيره مورد استفاده قرار مي‌گيرد .
همچنین پروژه های انواع مشتقات نشاسته ذرت ازجمله نشاسته پریژل حفاری- نشاسته پریژل خوراکی- نشاسته اکسید ، نشاسته کاتیونیک و استبلایزر های دوغ و شیرکاکائو به بهره برداری کامل رسیده و در حال تولید می باشد. روند تولید گلوکوزان همواره از نظر کیفی و هم از نظر کمی رو به رشد بوده و با گسترش تنوع محصولات، تولید کنندگان داخلی را از واردات نمونه مشابه خارجی بی نیاز کرده است. حجم بالای صادرات محصولات که سبب دریافت جایزه های متعدد از ارگانهای مختلف شده است، نشانگر قابلیت رقابت جهانی و پشت سر گذاردن رقبای خارجی در منطقه است.
روغن ذرت خالص ، یکی از محصولات مهم گلوکوزان است که با اطمینان می توان گفت سالم ترین روغن مایع خوراکی در ایران می باشد . شایان ذکر است که استخراج روغن در شرکت گلوکوزان بر خلاف سایر تولید کنندگان از طریق پرس مکانیکی انجام شده و لذا هیچ گونه حلال شیمیایی به آن اضافه نمی شود از این باب کیفیت آن در میان محصولات خارجی نیز منحصر به فرد است.