لطفا هرگونه سوالی در خصوص مسائل بورس و سهام و نماد غگل دارید با واحد امور سهام - آقای فراهانی (02188891978) داخلی 335 - تماس حاصل فرمایید. همچنین از شماره همراه (۰۹۰۳۳۷۵۶۹۲۴) صرفا جهت ارسال مستندات، عکس و مکاتبات و اعلام شماره حساب جهت دریافت سود سهام  استفاده نمائید.

 
جستجو
مشاهده محصولات محصولات صنعتی

محصولات صنعتی

زیر شاخه را انتخاب کنید
3 اقلام در گرید 4 اقلام در گرید لیست

پودر چسب ورق کارتن Z4 (Z4 Corrugated Cardboard Adhesive)

چسب ورق کارتن Z4 گلوکوزان پودری است سفید رنگ که با ایجاد ژل سیال با ویسکوزیته مناسب در آب سرد ( بدون استفاده از حرارت) در خط تولید ورق کارتن مورد استفاده قرار می گیرد.

سولویتوز Solvitose

سولویتوز نام یک ترکیب نشاسته است که دارای بار کاتیونی و محلول در آب سرد است.

نشاسته اکسید Oxidized Starch

نشاسته اکسید نشاسته اصلاح شده است که نسبت به نشاسته خام دارای خواص جدیدی می باشد

نشاسته پری ژلاتینه صنعتی Industrial Pregelatinizen Starch

نشاسته پری ژلاتینه نشاسته از اصلاح نشاسته های ذرت و سیب زمینی تولید شده که با داشتن خصوصیاتی همچون انحلال پذیری در آب سرد و توانایی بالا در جذب آب در طیف وسیعی از محصولات غذایی و صنعتی استفاده می گردد.

نشاسته حفاری قرمز و سبز Drilling Starch Red & Green

در صنعت حفاری چاه نفت، از مواد مختلفی استفاده می شود تا بتوان استحکام چاه ها را تا حد ممکن بالا برد و از ریزش آن جلوگیری کرد

نشاسته کاتیونیک

واکنش شیمیایی نشاسته خام با ترکیبات آمونیومی نوع چهارم منجر به تولید نشاسته اصلاح شد ه ای تحت عنوان نشاسته کاتیونی می گردد. این نشاسته در صنعت تولید کاغذ در خمیر کاغذ با برقراری پیوند با باندهای سلولزی حاوی بار منفی موجب کاهش چشمگیر ضایعات الیاف و درنهایت افزایش دانسیته و مقاومت مکانیکی کاغذ می گردد. همچنین به عنوان امولسیفایر برای ضد آب کردن کاغذهای چسب زنی و آهار زنی و در تصفیه و پالایش سنگ معدن به عنوان عوامل انباشتگی و لخته کنند گی مورد استفاده فرار می گیرد.